Reviews

Here are some reviews of my lessons and teaching style:

 

Ondrej M.

K Bradovi chodím na hodiny konverzace. Na hodiny je vždy dobře připraven a hlavně přátelsky naladěn. Je ochotný diskutovat na jakékoliv téma. Brad je na hodinách velmi soustředěný a přátelky vás upozorní na chyby. Po hodině vždy mailem pošle shrnutí hodiny, ve kterém shrne v čem jste chybovali a přidá nové slovíčka, které jste se naučili.

 

Jindrich F.

Profesionální individuální lekce přesně podle potřeb studenta. Perfektní domluva na termínech a rychlá reakce na emaily. Není problém se domluvit na libovolné téma ke konverzaci, kde se Brad zaměří na hlavní problémy, které společně postupně opravíte a pomalu zapomenete na to, že nemluvíte česky, ale anglicky :-) Osobně dále oceňuji široký přehled, který Brad má a to nejen o US, ale i o historii a dalších skvělých temátech ke konverzaci. Brad je jednoduše skvělý učitel, pokud se potřebujete rozmluvit, nebo zlepšit svoji gramatiku.

 

Mirek H.

Rodilý (angl.) mluvčí se znalostí US reálií je výtečným vkladem pro rozvoj výuky angličtiny každého, kdo to myslí s angličtinou vážně. Brad je určitě jedním z takových sympatických učitelů, kterého bych mohl na základě vlastních zkušeností jen doporučit. Učí praktickou hovorovou am. angličtinu, vysvětlí souvislosti, kde je třeba gramatiku, nechá studenta mluvit, zbytečně ho nepřerušuje ale opraví hlavní chyby. Mluví jasně a srozumitelně. Má v záloze řadu zajímavých témat k diskuzi, nutí člověka přemýšlet, zaujmout názor v angličtině. Má široký rozhled a znalost historie včetně té evropské a naší, což přisívá i rozšíření diskuze. Výuka se dá s ním naplánovat či domluvit podle potřeby. Je vstřícný, pokud je třeba hodinu angličtiny změnit či posunout. Jsem rád, že jsem ho potkal, jeho styl výuky mi maximálně vyhovuje a mohu ho jen doporučit.

 

Mirek S.

Brad mě učil angličtinu po dobu jednoho roku. S jeho přístupem jsem byl spokojený. Brad přišel vždy na hodinu připravený a s dobrou náladou. Bylo na něm vidět, že mě skutečně chce angličtinu naučit. Je soustředěný a při konverzaci vždy dával pozor,  zdali hovořím obsahově i gramaticky správně. Případně na chybu hned upozornil a vysvětlil v čem spočívala. Jako učitele ho doporučuji.

 

Jan F.

Brad mě učil angličtinu cca 1 rok každý týden jednu vyučovací hodinu. Brad je velmi milý a sympatický člověk s velmi jemným slyslem pro humor. Vždy dochvilný, vždy s dobrou náladou a hlavně vždy připravený na každou jednotlivou hodinu. Způsob výuky přispůsobí individuálním požadavkům. Není problém se domluvit jen na gramatice nebo jen poslechu, či konverzaci, stejně tak je flexibilní i v čase výuky. 

Petr K.

Brad je zábavný lektor s velmi lidským přístupem. Je připravený vyjít vám vstříc v obsahu výuky tak, aby maximálně odrážela vaše skutečné potřeby, ať už jimi jsou vypilováníbusiness english nebo zdokonalení v konverzaci na běžná civilní témata. Současně se dokáže dobře přizpůsobit i aktuálnímu rozpoložení svých studentů a pokud vycítí, že nejsou zrovna ideálně naladění na to, co si třeba i po předchozí domluvě s nimi na hodinu připravil, umí zaimprovizovat a pohotově nalézt nové, zajímavější téma, aby protistranu zaujal a získal si zpět její pozornost. A byť by se mnohdy mohlo jednat o nějakou na první pohled banalitu, nepoleví přitom ani na okamžik ve své vytrvalé snaze dále rozvíjet vaše jazykové kompetence. Spolupráci s ním můžu vřele doporučit.

 

David Deyl

Brad mi dnes pomohl s korekci vyslovnosti pro muj projekt *DD* covers! Je trpelivy, mily a dokaze poradit a spravne namotivovat:-) Brade dekuji a tesim se na dalsi spolupraci.

 

Stani B.

Po zaregistrovaní bol Brad jeden z prvých, ktorí sa mi ozvali, za čo som mu veľmi vďačná. Využila som možnosť vyskúšať jednu hodinu zadarmo, počas ktorej som zistila, že mi ako lektor viac než vyhovuje. Je spoľahlivý, dochvilný, vnímavý a vždy pripravený. Pozorne počúva a opravuje chyby milým sposobom. Za každým, keď mám dotaz, možem mu napísať. Je ochotný a vždy veľmi rýchlo odpovie. Brada moźem len vrele doporučiť.

 

Filip H.

Brad was one of several teachers I had over my ten years working in Prague. After one year of weekly lessons with him I can say he was the best of the teachers I had. In his open and friendly way he recognizes very quickly where the student has his weaknesses in English. Over his ability to improve systematically the mistakes I did he helped me a lot to enhance the quality of my English. Moreover the lessons with him where always fun. I only can recommend Brad.

 

Jana C.

Brad byl jeden z učitelů, se kterými jsem si domluvila jednu hodinu na zkoušku. Hned od začátku jsem ale tíhla k němu, neboť působil velmi seriózně a zároveň mile a přátelsky. Po první hodině jsem si byla už jistá, že se stane mým učitelem a do teď se neobjevil jediný důvod toho litovat - na hodiny je vždy připraven (nejen na téma, které si předem stanovíme, ale zároveň opakujeme gramatiku a nová slova z minulé lekce), snaží se vyjít vstříc, pokud se nemohu na lekci dostavit, chyby opravuje velmi milým způsobem, což opravdu vítám jako člověk, který se stydí mluvit, vždy navodí atmosféru, díky které se cítím pohodlně. Vidím na sobě pokroky i díky tomu, že oblasti, které mi nejdou, se snaží zakomponovat do další konverzace a já si je tak stále procvičuju. Opravdu se mi jeho styl výuky líbí a můžu Brada vřele doporučit.

 

Michaela Š.

Brad je velmi trpělivý a dobře připravený učitel. Okamžitě opravuje chyby, které člověk dělá, když mluví. Ať už jde o používání anglických členů, špatných časů nebo předložek. To považuju za velké plus. Pro mě osobně byla důležitá i jeho důkladná pomoc s psaným odborným textem.

 

Johana C.

I agreed several sessions with Brad when I was trying to prepare for job interview in English and it was an excellent choice. Brad exactly understood my needs in this respect and discussed with me all possible situations that could occur. It was very effective and straight to the point. Also Brad perfectly found out my weakness in spoken English, identified my most common mistakes and explained the necessary grammar. I can only recommend lesson with Brad. Moreover, he is also very nice person to have a chat with. It was very positive experience and I believe in our future cooperation.


Boris S.

Brad je mým učitelem již půl roku a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Je spolehlivý a velmi flexibilní, jak co se organizačních otázek týče (nikdy neočekávaně hodinu nezrušil, na e-maily reaguje prakticky okamžitě, vychází vstříc v případě potřeby přehodit hodinu), tak i samotné výuky. Hodina je vždy přizpůsobena mým požadavkům, není problém si zvolit téma a gramatický jev, který se chci učit či procvičovat. Pokud si nic nezvolím, Brad samozřejmě doporučí, která oblast mých znalostí by z pohledu rodilého mluvčího potřebovala zdokonalit a na tu se pak zaměřujeme. Brad má pozoruhodný všeobecný rozhled a spoustu nápadů, jak udělat hodinu atraktivní a zároveň pro studenta přínosnou.
Cílem proč jsem Brada angažoval, bylo zdokonalit mé verbální schopnosti, tedy potřeba "rozmluvit" se, ztratit stud a získat při mluvení jistotu. Musím konstatovat, že díky Bradovi jsem se v mém záměru posunul výrazným způsobem dopředu. Brada mohu jiným studentům rozhodně doporučit

 

Vendula H.

Brad je skvělý učitel. Až díky němu jsem překonala ostych v angličtině komunikovat a rozmluvila jsem se. Je vidět, že ho učení baví. Jeho hodiny nejsou dril, ale zábava a zároveň se s angličtinou posouvám stále dál. Brad umí dobře naučit gramatiku i novou slovní zásobu. Pro mě je ale nenahraditelná konverzace s ním. Má velký všeobecný přehled, takže témata naší konverzace jsou nevyčerpatelná. Vždy se přitom naučím i hodně nových slovíček a získám poznatky o Americe. Lze se domlouvat z hodiny na hodinu, co se potřebuji naučit a co chci procvičovat. Brad se vždy přizpůsobí mým požadavkům a je na hodiny skvěle připraven. Na každou lekci s ním se těším - angličtina mě konečně baví.

Brada jako učitele doporučuji :-)